• Honkbal Aspiranten 3

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Oukes, MetaContactouder
    Wout, DannyAssistent-Coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden AH3 (Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alcmaria Victrix AH113120124
    2Zuidvogels AH11280416
    3TIW-Survivors AH11380516
    4Onze Gezellen AH11380516
    5Hoofddorp Pioniers AH21171315
    6Thamen AH11351711
    7Centrals AH1124088
    8The Herons AH193066
    9HCAW AH3113086
    10Houten Dragons AH11310122

    Poulestanden AH3 (Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Zuidvogels AH1550010
    2HCAW AH353026
    3Arnhem Rhinos AH153026
    4HCAW AH252034
    5Tex Town Tigers AH252034
    6Red Caps AH150050
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Blonk, ThomasTeamspeler
    Dekker, JesseTeamspeler
    Dirkx, LotteTeamspeler
    Evers, MitchellTeamspeler
    Gray, RensTeamspeler
    Keurs, Joshua terTeamspeler
    Koning, Vigo deTeamspeler
    Kuitert, BenjaminTeamspeler
    Lam, TeunTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.