• HCAW/Zuidvogels Aspiranten

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Hoogeboom, WendyTeambegeleider
    Kluck, HansCoach
    Rijst, RenéCoach
    Spermon, SuzanneAssistent-Coach
    Wardenaar, IngeTeambegeleider
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    3 sep13:00HCAW/Zuidvogels AS1 - DSS AS12 - Softbal / Jeugd Honkbal
    9 sep11:00HCAW/Zuidvogels AS1 - Almere '90 AS13 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
    17 sep17:00Onze Gezellen AS1 - HCAW/Zuidvogels AS12 - Softbal
    24 sep10:00Amsterdam Pirates AS1 - HCAW/Zuidvogels AS13 - Softbal / Jeugd Honkbal
    1 okt11:00Hoofddorp Pioniers AS1 - HCAW/Zuidvogels AS13 - Softbal
  • Poulestanden AS1 (Softbal Aspiranten Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Onze Gezellen AS111002
    2HCAW/Zuidvogels AS111002
    3DSS AS100000
    4Hoofddorp Pioniers AS100000
    5Amsterdam Pirates AS110010
    6Almere '90 AS110010

    Poulestanden AS1 (Softbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW/Zuidvogels AS111100120
    2Almere '90 AS11190218
    3Robur'58 / Rhinos AS11282218
    4UVV AS11271415
    5UVV AS21160512
    6Centrals AS1114078
    7DVH AS1113268
    8Houten Dragons AS1113086
    9Quick Amersfoort AS1122195
    10Hilversum Hurricanes AS1101092
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Arends, LisaTeamspeler
    As, Mayra vanTeamspeler
    Boveneind, Renske v'tTeamspeler
    Brood, JasmijnTeamspeler
    Frank, EmmaTeamspeler
    Gross, MaranTeamspeler
    Laidlaw, CaitlynTeamspeler
    Rijst, MeganTeamspeler
    Spermon, SuzanneTeamspeler
    Spermon, ValerieTeamspeler
    Tunnissen, EmmaTeamspeler
    Verhoef, TessaTeamspeler
    Wardenaar, JorjaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.