• HCAW/Zuidvogels Aspiranten

  • Teambegeleiding

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden AS1 (Softbal Aspiranten Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Onze Gezellen AS164028
    2Hoofddorp Pioniers AS164028
    3Amsterdam Pirates AS164028
    4DSS AS163036
    5HCAW/Zuidvogels AS163036
    6Almere '90 AS160060

    Poulestanden AS1 (Softbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW/Zuidvogels AS111100120
    2Almere '90 AS11190218
    3Robur'58 / Rhinos AS11282218
    4UVV AS11271415
    5UVV AS21160512
    6Centrals AS1114078
    7DVH AS1113268
    8Houten Dragons AS1113086
    9Quick Amersfoort AS1122195
    10Hilversum Hurricanes AS1101092
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.