• Softbal Dames 1

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Helmig, ReneTrainer
    Loenen, Riordon vanTeamscorer
    Rijswijk-Bettonvil, Marielle vanTeammanager
    Snel, HansAssistent-Coach
    Wout, DannyAssistent-Coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden DS1 (Dutch National Softball League Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Centrals DS116140228
    2UVV DS116100620
    3Neptunus DS116100620
    4HCAW DS11640128
    5Ban Topa Future Stars DS11620144

    Poulestanden DS1 (Dutch National Softball League)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Glaskoning Twins DS120180236
    2Birds DS120150530
    3Hoofddorp Pioniers DS120130726
    4Amsterdam Pirates DS120120824
    5BA Euro Stars DS118110722
    6Centrals DS120901118
    7Onze Gezellen DS120901118
    8Neptunus DS120901118
    9UVV DS120601412
    10HCAW DS12040168
    11Ban Topa Future Stars DS11820164
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Spelerswisselingen bij Dames I

    Tijdens de transferperiode, die voor het softbal begin deze maand verstreek, heeft zich binnen de selectie van het eerste damessoftbalteam van HCAW een aantal wijzigingen voorgedaan. Zo keren een aantal speelsters volgend seizoen niet terug bij het team dat uitkomt in de Silver League. Naast een [...]

    Read more