• Softbal Dames 1

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Nansink, AlexAssistent-Coach
    Poelgeest, SuzanneCoach
    Rijswijk-Bettonvil, Marielle vanTeammanager
    Snel, HansAssistent-Coach
    Wout, DannyAssistent-Coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    1 jul15:00HCAW DS1 - Centrals DS1Rob Hoffmann Vallei
    1 jul17:10HCAW DS1 - Centrals DS1Rob Hoffmann Vallei
    15 jul15:00HCAW DS1 - Ban-Topa Future Stars DS1Rob Hoffmann Vallei
    15 jul17:10HCAW DS1 - Ban-Topa Future Stars DS1Rob Hoffmann Vallei
    19 aug15:00HCAW DS1 - UVV DS1Rob Hoffmann Vallei
    19 aug17:10HCAW DS1 - UVV DS1Rob Hoffmann Vallei
    20 aug14:00Neptunus DS1 - HCAW DS1Neptunus Familiestadion
    20 aug16:10Neptunus DS1 - HCAW DS1Neptunus Familiestadion
    26 aug14:00Centrals DS1 - HCAW DS1Sportpark Weltevreden
    26 aug16:10Centrals DS1 - HCAW DS1Sportpark Weltevreden
    2 sep15:00HCAW DS1 - Neptunus DS1Rob Hoffmann Vallei
    2 sep17:10HCAW DS1 - Neptunus DS1Rob Hoffmann Vallei
    9 sep14:00Ban-Topa Future Stars DS1 - HCAW DS1Sportpark De Toekomst
    9 sep16:10Ban-Topa Future Stars DS1 - HCAW DS1Sportpark De Toekomst
  • Poulestanden DS1 (Dutch National Softball League Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Centrals DS122004
    2UVV DS111002
    3Neptunus DS100000
    4HCAW DS110010
    5Ban-Topa Future Stars DS120020

    Poulestanden DS1 (Dutch National Softball League)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Glaskoning Twins DS120180236
    2Birds DS120150530
    3Hoofddorp Pioniers DS120130726
    4Amsterdam Pirates DS120120824
    5BA Euro Stars DS118110722
    6Onze Gezellen DS120901118
    7Neptunus DS120901118
    8Centrals DS120901118
    9UVV DS120601412
    10HCAW DS12040168
    11Ban-Topa Future Stars DS11820164
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    HCAW DS1 - Team USA U2022 jun0 - 0
    UVV DS1 - HCAW DS124 jun9 - 4
  • Team indeling

    NaamPositie
    Bomba, AngelicaTeamspeler
    Fleurkens, XantheTeamspeler
    Groen, LisaTeamspeler
    Kool, CelesteTeamspeler
    Pitcher, CarrieTeamspeler
    Poelgeest, SuzanneTeamspeler
    Rector, MachteldTeamspeler
    Rijswijk, Lisanne vanTeamspeler
    Schrijvers, IsaTeamspeler
    Suskind, LiekeTeamspeler
    Walk, Gracen CassidyTeamspeler
    Wilcox, Josephine Wendy-RoseTeamspeler
    Wout, SelinaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Spelerswisselingen bij Dames I

    Tijdens de transferperiode, die voor het softbal begin deze maand verstreek, heeft zich binnen de selectie van het eerste damessoftbalteam van HCAW een aantal wijzigingen voorgedaan. Zo keren een aantal speelsters volgend seizoen niet terug bij het team dat uitkomt in de Silver League. Naast een [...]

    Read more