• Achterste rij van links naar rechts:
    Bob Middelkoop (Hoofdcoach), Jerry Frank (Assistent Coach), Bram Selderijk, Joost Köster, Arthur Lugtmeijer, Pascal Zegwaard, Scott Schulting, Dalvin Kortstam, Fabian Zieltjens, Shane Gnade (Pitching Coach), Rene Rooze (Teammanager).
     
    Voorste rij van Links naar rechts:
    Brandon Noor, Rik van Zwet, Milo Botman, Timo Vos, Dakota van der Heyde, Sean Wout, Diamond Silberie, Jorino Huis In ‘t Veld, Quiten van der Hum.
     
    Niet op de foto:
    Jasper Popken, Jeandro Tromp, Dylan Joseph, Jasper Elfrink en Jorijn Knippers.
  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Drost, FeikoWedstrijdsecretaris
    Elfrink, BernieTeamscorer
    Frank, JerryAssistent-Coach
    Gnade, ShaneAssistent-Coach
    Lugtmeijer, JaapTeamscorer
    Middelkoop, BobCoach
    Mooijman, Frank
    Rooze, ReneTeammanager
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    2 jul14:30HCAW H2 - Neptunus TridentsRob Hoffmann Vallei
    8 jul14:30Orioles H1 - HCAW H2Sportpark De Sporthoek
    9 jul14:30HCAW H2 - Orioles H1Rob Hoffmann Vallei
    15 jul14:00DSS H2 - HCAW H2Pim Muliersportpark
    16 jul14:30HCAW H2 - DSS H2Rob Hoffmann Vallei
    22 jul14:30HCAW H2 - Twins H2Rob Hoffmann Vallei
    23 jul15:00Twins H2 - HCAW H2Sportpark De Slotbosse Toren
  • Poulestanden H2 (Honkbal Senioren Topsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Storks H122210142
    2Onze Gezellen H122160632
    3Quick Amersfoort H122140828
    4Neptunus Tridents241301126
    5Euro Stars H120120824
    6RCH-Pinguins H121130824
    7Kinheim H1221201024
    8The Hawks H1221201024
    9Sparks Haarlem H1221101122
    10DSS H2231001320
    11Omron Pioniers22901318
    12Twins H222801416
    13Amsterdam Pirates H222701514
    14HCAW H223701614
    15Wassenaar H122601612
    16Orioles H12150168
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jun.RCH-Pinguins H1 - HCAW H24 - 0
    25 jun.HCAW H2 - RCH-Pinguins H12 - 3
    28 jun.Neptunus Tridents - HCAW H24 - 5
  • Team indeling

    NaamPositie
    Botman, MiloTeamspeler
    Elfrink, JasperTeamspeler
    Frank, JerryTeamspeler
    Gnade, ShaneTeamspeler
    Heyde, Dakota van derTeamspeler
    Joseph, DylanTeamspeler
    Knippers, JorijnTeamspeler
    Kortstam, DalvinTeamspeler
    Lugtmeijer, ArthurTeamspeler
    Meinderts, LexTeamspeler
    Noor, BrandonTeamspeler
    Popken, JasperTeamspeler
    Schulting, ScottTeamspeler
    Silberie, DiamondTeamspeler
    Tromp, JeandroTeamspeler
    Wout, SeanTeamspeler
    Zegwaard, PascalTeamspeler
    Zieltjens, FabianTeamspeler
    Zwet, Rick vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.