• Honkbal Heren 4

  • Teambegeleiding

    NaamRolFunctie
    Klaassen, DiederikTechnische stafCoach
    Lobatto, DanielMedische stafArts
    Temminck, MojoTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden H4 (Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Kinheim H218150330
    2Zuidvogels H118141329
    3Almere '90 H118140428
    4HCAW H418101721
    5Caribe H11890918
    6Hilversum Hurricanes H11890918
    7Red Caps H118801016
    8Centrals H118501310
    9Quick Amersfoort H21840148
    10Robur '58 H21810172
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Beest, Caspar vanTeamspeler
    Elfrink, TimTeamspeler
    Gase, DarrylTeamspeler
    Heijnis, NickTeamspeler
    Klaassen, DiederikTeamspeler
    Koenen, JarnoTeamspeler
    Krikke, JelleTeamspeler
    Lobatto, BenjaminTeamspeler
    Lobatto, DanielTeamspeler
    Majoor, JeroenTeamspeler
    Majoor, MartijnTeamspeler
    Schmitz, BasTeamspeler
    Smit, PeterTeamspeler
    Temminck, MojoTeamspeler
    Tolenaar, MartinTeamspeler
    Veer, Tom v/dTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.