• Softbal Heren 2

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Carson, ChristopherCoach
    Stevens, RobertCoach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    25 aug20:00HCAW HS2 - Blue Socks HS23 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
    5 sep18:30Phoenix HS2 - HCAW HS21 - Honkbal
    27 sep20:00HCAW HS2 - UVV HS23 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
    29 sep19:00Wombats HS2 - HCAW HS22 - Softbal / Jeugd Honkbal
    6 okt18:30Knickerbockers HS2 - HCAW HS22 - Softbal / Jeugd honkbal
  • Poulestanden HS2 (Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wyck Lions HS114111223
    2Blue Socks HS213110222
    3HCAW HS212101121
    4Wombats HS21080216
    5Knickerbockers HS21252512
    6Domstad Dodgers HS11352612
    7Green Hearts HS1123187
    8UVV HS1123096
    9UVV HS21421115
    10Phoenix HS21200120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Anoniem
    Beekink, DuncanTeamspeler
    Beemsterboer, Jan WillemTeamspeler
    Carson, ChristopherTeamspeler
    Haverkort, JeroenTeamspeler
    Henriquez, AlanTeamspeler
    Klaassen, VincentTeamspeler
    Osborn, TimTeamspeler
    Rijst, RenéTeamspeler
    Stevens, RobertTeamspeler
    Wingen, T.S. vanTeamspeler
    Wout, DannyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.