• Softbal Heren 2

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Carson, ChristopherCoach
    Stevens, RobertCoach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    30 jun20:00HCAW HS2 - Wyck Lions HS13 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
    5 jul20:30UVV HS1 - HCAW HS22 - Softbal
    7 jul19:30Domstad Dodgers HS1 - HCAW HS22 - Softbal / Jeugd honkbal
    14 jul20:00HCAW HS2 - Knickerbockers HS23 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
    18 aug19:00Wombats HS2 - HCAW HS22 - Softbal / Jeugd Honkbal
    25 aug20:00HCAW HS2 - Blue Socks HS23 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
    5 sep18:30Phoenix HS2 - HCAW HS21 - Honkbal
    8 sep20:00HCAW HS2 - UVV HS23 - Softbal / Jeugd Honkbal / Softbal
  • Poulestanden HS2 (Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Blue Socks HS21080216
    2Wyck Lions HS1971115
    3Wombats HS2970214
    4HCAW HS2861113
    5Domstad Dodgers HS1942310
    6Knickerbockers HS2942310
    7Green Hearts HS193157
    8UVV HS192074
    9UVV HS291173
    10Phoenix HS21100110
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    Green Hearts HS1 - HCAW HS223 jun10 - 15
  • Team indeling

    NaamPositie
    Anoniem
    Beekink, DuncanTeamspeler
    Beemsterboer, Jan WillemTeamspeler
    Carson, ChristopherTeamspeler
    Haverkort, JeroenTeamspeler
    Henriquez, AlanTeamspeler
    Klaassen, VincentTeamspeler
    Osborn, TimTeamspeler
    Rijst, RenéTeamspeler
    Stevens, RobertTeamspeler
    Wingen, T.S. vanTeamspeler
    Wout, DannyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.