• Softbal Heren 2

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Carson, ChristopherCoach
    Stevens, RobertCoach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    20 okt19:00Wombats HS2 - HCAW HS22 - Softbal / Jeugd Honkbal
  • Poulestanden HS2 (Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Blue Socks HS217150230
    2Wyck Lions HS118141329
    3HCAW HS216131227
    4Wombats HS214100420
    5Domstad Dodgers HS11772816
    6Knickerbockers HS21762914
    7Green Hearts HS11551911
    8UVV HS21741129
    9UVV HS11540118
    10Phoenix HS21800180
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Beekink, DuncanTeamspeler
    Beemsterboer, Jan WillemTeamspeler
    Carson, ChristopherTeamspeler
    Dercksen, GuidoTeamspeler
    Haverkort, JeroenTeamspeler
    Henriquez, AlanTeamspeler
    Klaassen, VincentTeamspeler
    Osborn, TimTeamspeler
    Rijst, RenéTeamspeler
    Stevens, RobertTeamspeler
    Wingen, T.S. vanTeamspeler
    Wout, DannyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.