• Honkbal Junioren 2

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Hayes, JayCoach
    Hayes, JayTrainer
    Middelkoop, CyrilTrainer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden JH2 (Honkbal Junioren Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1OVVO JH111110022
    2HCAW JH21080216
    3Onze Gezellen JH11380516
    4Kinheim JH21170414
    5RCH-Pinguins JH1124088
    6Cromtigers JH1113086
    7The Herons JH11220104
    8Bears JH1102082

    Poulestanden JH2 (Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW JH254109
    2Neptunus JH253117
    3Green Hearts JH153026
    4UVV JH253026
    5Euro Stars JH151042
    6Amsterdam Pirates JH350050
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.