• Honkbal Junioren 2

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Hayes, JayCoach
    Hayes, JayTrainer
    Middelkoop, CyrilTrainer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    31 okt19:30Kinheim JH2 - HCAW JH21 - Honkbal
  • Poulestanden JH2 (Honkbal Junioren Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1OVVO JH111110022
    2HCAW JH21080216
    3Onze Gezellen JH11380516
    4Kinheim JH21170414
    5RCH-Pinguins JH1124088
    6Cromtigers JH1113086
    7The Herons JH11220104
    8Bears JH1102082

    Poulestanden JH2 (Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW JH254109
    2Neptunus JH253117
    3UVV JH253026
    4Green Hearts JH142024
    5Euro Stars JH141032
    6Amsterdam Pirates JH350050
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    The Herons JH1 - HCAW JH215 okt6 - 12
  • Team indeling

    NaamPositie
    Eek, Stijn vanTeamspeler
    Evers, ColinTeamspeler
    Hahn, TobyTeamspeler
    Hayes, RobbieTeamspeler
    Hum, Athos v/dTeamspeler
    Janse, ArneTeamspeler
    Kuitert, SamTeamspeler
    Lam, KoenTeamspeler
    Mann, TimothyTeamspeler
    Manten, JeffreyTeamspeler
    Terstall, DaanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.