• Honkbal Pupillen 1

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Broek, Chantal van denContactouder
    Broek, Danny van denCoach
    Koenen, JarnoCoach
    Land, Jeffrey van 'tCoach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeld
    26 aug12:00HCAW PH1 - Jeka PH15 - BeeBall / Pupillen
    26 aug13:30HCAW PH1 - Jeka PH15 - BeeBall / Pupillen
    2 sep14:00Tex Town Tigers PH1 - HCAW PH13 - Jeugd honkbal/softbal
    2 sep15:30Tex Town Tigers PH1 - HCAW PH13 - Jeugd honkbal/softbal
    9 sep12:00HCAW PH1 - Nighthawks PH15 - BeeBall / Pupillen
    9 sep13:30HCAW PH1 - Nighthawks PH15 - BeeBall / Pupillen
    16 sep14:00Jeka PH1 - HCAW PH12 - Softbal / Jeugd Honkbal
    16 sep15:30Jeka PH1 - HCAW PH12 - Softbal / Jeugd Honkbal
    24 sep13:00HCAW PH1 - Tex Town Tigers PH15 - BeeBall / Pupillen
    24 sep14:30HCAW PH1 - Tex Town Tigers PH15 - BeeBall / Pupillen
    30 sep10:00Nighthawks PH1 - HCAW PH120
    30 sep11:30Nighthawks PH1 - HCAW PH120
  • Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nighthawks PH100000
    2HCAW PH100000
    3Jeka PH100000
    4Tex Town Tigers PH100000

    Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Amsterdam Pirates PH128222446
    2Neptunus PH128202642
    3TIW-Survivors PH1281801036
    4Hoofddorp Pioniers PH1281511231
    5Jeka PH1281411329
    6Tex Town Tigers PH1281211525
    7HCAW PH12841239
    8Nighthawks PH12830256
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Broek, Daan van denTeamspeler
    Hellemons, VictorTeamspeler
    Kloosterman, RutgerTeamspeler
    Knol, RoanTeamspeler
    Koenen, RutgerTeamspeler
    Land, Mats v'tTeamspeler
    McCullough, MackenzieTeamspeler
    Rigter, NilasTeamspeler
    Schoen, OliverTeamspeler
    Spekking, JensTeamspeler
    Uppelschoten, KikTeamspeler
    Vogt, Jan-LucaTeamspeler
    Wessels, RalphTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.