• Honkbal Pupillen 1

  • Teambegeleiding

    NaamFunctie
    Broek, Chantal van denContactouder
    Broek, Danny van denCoach
    Koenen, JarnoCoach
    Land, Jeffrey van 'tCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Tex Town Tigers PH11080216
    2Jeka PH11251611
    3HCAW PH1124179
    4Nighthawks PH1104068

    Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Amsterdam Pirates PH128222446
    2Neptunus PH128202642
    3TIW-Survivors PH1281801036
    4Hoofddorp Pioniers PH1281511231
    5Jeka PH1281411329
    6Tex Town Tigers PH1281211525
    7HCAW PH12841239
    8Nighthawks PH12830256
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamPositie
    Broek, Daan van denTeamspeler
    Hellemons, VictorTeamspeler
    Kloosterman, RutgerTeamspeler
    Knol, RoanTeamspeler
    Koenen, RutgerTeamspeler
    Land, Mats v'tTeamspeler
    McCullough, MackenzieTeamspeler
    Rigter, NilasTeamspeler
    Spekking, JensTeamspeler
    Uppelschoten, KikTeamspeler
    Vogt, Jan-LucaTeamspeler
    Wessels, RalphTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.