• Sectie Topsport Softbal

    LidRol
    Johan VerhagenPortefeuillehouder
    Alex NansinkSporttechnische zaken
    Marielle van Rijswijk-BettonvilWedstrijdsecretariaat
  • Sectie Wedstrijdsport Softbal & Recreatie

    LidRol
    Johan VerhagenPortefeuillehouder
    Richard SpermonWedstrijdsecretariaat Jeugd
    Charles van AmstelWedstrijdsecretariaat Heren
    Alex NansinkSporttechnische zaken senioren
    Richard SpermonSporttechnische zaken jeugd
  • Technische Commissie Softbal

    LidRol
    Rene HelmigCommissielid
    René RijstCommissielid
    Alex NansinkVoorzitter
    Richard SpermonCommissielid Jeugd
    Alex NansinkCommissielid Senioren
  • Contactadressen

    Sectie / CommissieE-mailadres
    Topsoftbaltopsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsport Softbalsoftbal@hcaw.nl
    Recreatiesportrecreanten@hcaw.nl
    Technische Commissie Softbaltcsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsecretariaat Topsoftbalwedsectopsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsecretariaat Wedstrijdsport Seniorenwedsecsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsecretariaat Jeugdsoftbaljeugd@hcaw.nl