• Sectie Topsport Softbal

    LidRol
    Verhagen, JohanPortefeuillehouder
    Nansink, AlexSporttechnische zaken
    Rijswijk-Bettonvil, Marielle vanWedstrijdsecretariaat
  • Sectie Wedstrijdsport Softbal & Recreatie

    LidRol
    Verhagen, JohanPortefeuillehouder
    Spermon, RichardWedstrijdsecretariaat Jeugd
    Amstel, Charles vanWedstrijdsecretariaat Heren
    Nansink, AlexSporttechnische zaken senioren
    Spermon, RichardSporttechnische zaken jeugd
  • Technische Commissie Softbal

    LidRol
    Gupffert, FrankCommissielid
    Rijst, RenéCommissielid
    Nansink, AlexVoorzitter
    Spermon, RichardCommissielid Jeugd
    Nansink, AlexCommissielid Topsport & Wedstrijdsport Senioren
  • Contactadressen

    Sectie / CommissieE-mailadres
    Topsoftbaltopsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsport Softbalsoftbal@hcaw.nl
    Recreatiesportrecreatie@hcaw.nl
    Technische Commissie Softbaltcsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsecretariaat Topsoftbalwedsectopsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsecretariaat Wedstrijdsport Seniorenwedsecsoftbal@hcaw.nl
    Wedstrijdsecretariaat Jeugdsoftbaljeugd@hcaw.nl