• Ton Schrijvers overleden

  Eerder deze week bereikte ons het droevige bericht dat Ton Schrijvers is overleden.

  In het verleden was Ton op meerdere fronten actief voor onze vereniging, naast speler was hij bijvoorbeeld ook (jeugd)coach. Daarnaast had hij halverwege de jaren tachtig zitting in de ‘Commissie van wijze mensen’ die na het wegvallen van hoofdsponsor Clickets tot taak had de toekomst van de vereniging uit te stippelen. Dit leidde tot de reorganisatie van onze vereniging. Deze commissie was de grondlegger van het Gele boekje.

  Wij wensen familie, vrienden en ieder die hem lief had veel sterkte in deze moeilijke tijd.

  Ton werd 82 jaar oud.

  De afscheidsbijeenkomst heeft inmiddels in kleine kring plaatsgevonden. 

  Voor ieder die dat wenst is er de mogelijkheid om foto’s en mooie verhalen over Ton te delen met de familie. Dat kan via deze link.