• Adressen

    • Postadres: HCAW, Postbus 1321, 1400 BH Bussum
    • Bezoekadres: Sportpark "De Vallei", Zanderijweg 4-6, 1403 XV Bussum
    • E-mailadres: info@hcaw.nl
  • Wedstrijdsecretariaten

    • Tophonkbal (Heren 1 en Rookie Team): tophonkbal@hcaw.nl
    • Wedstrijdsport Honkbal: honkbal@hcaw.nl
    • Topsoftbal (Dames 1): wedsectopsoftbal@hcaw.nl
    • Damessoftbal: wedsecsoftbal@hcaw.nl
    • Herensoftbal: wedsecsoftbal@hcaw.nl
    • Jeugd Combi-teams softbal: wedsectopsoftbal@hcaw.nl
    • Beeball: beeball@hcaw.nl
  • Informatie

    • Tophonkbal: tophonkbal@hcaw.nl
    • Wedstrijdsport Honkbal: honkbal@hcaw.nl
    • Topsoftbal: softbal@hcaw.nl
    • Damessoftbal: softbal@hcaw.nl
    • Herensoftbal: softbal@hcaw.nl
    • Slowpitch softbal: softbal@hcaw.nl
    • Recreatiesoftbal: recreanten@hcaw.nl
    • Beeball: beeball@hcaw.nl
  • Accommodatie

    • Consul: consul@hcaw.nl (06-148 929 16)
    • Clubhuis: clubhuis@hcaw.nl (035-69 314 30)
  • Back Office

    • Ledenadministratie: ledenadministratie@hcaw.nl
    • Redactie Media (Website, Facebook en Nieuwsbrief): redactie@hcaw.nl
    • Systeembeheer Sportlink en Website: systeembeheer@hcaw.nl
  • Routebeschrijving

    Auto: Vanaf richting Amsterdam, Amersfoort en Utrecht A1, afslag Bussum (afslag nummer 7), volg Bussum-Zuid (Amersfoortsestraatweg) en bij verkeerslicht rechtsaf (Ceintuurbaan), bij rotonde rechtdoor, bij 2e rotonde linksaf (Laarderweg), richting 'Sportvallei', einde Laarderweg rechtsaf (Lange Heul) en daarna einde linksaf (Zanderijweg) waarna Sportpark "De Vallei".

    Openbaar vervoer: Per trein: NS halte Bussum Zuid (uitgang aan kant spoor 2), via rotonde Brinklaan / Ceintuurbaan, volg voetpad met aan linkerhand vijver, op Bloemhof rechtsaf weg volgen, rechtsaf (Lange Heul), aan einde rechtsaf (Zanderijweg). Vijf à tien minuten lopen.

    Parkeren: Bezoekers die met de auto komen worden verzocht de auto te parkeren op het parkeerterrein bij de klimhal aan de Zanderijweg. U bereikt dit parkeerterrein door het HCAW-terrein te passeren en vervolgens zo'n vijftig meter door te rijden.