• Honkbal Heren 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktAccommodatieAanvangstijdUitslag
    za 13-okt.HCAW H3 - Schiedam H113 oktSportpark Pioniers14:0010 - 0
  • Poulestanden HCAW H3 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW H320190138
    2WSB H119170232
    3Cromtigers H119150430
    4Thamen H120110922
    5Amsterdam Pirates H319100920
    6Tex Town Tigers H119901018
    7Boekaniers H120811117
    8The Herons H120801216
    9RCH-Pinguins H219511311
    10Kinheim H21940158
    11OVVO H12000200

    Poulestanden HCAW H3 (HSWB2 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Kampioenschap)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW H311002
    2Schiedam H110010
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.