• Honkbal Heren 3

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    zo 07-apr.14:30Tex Town Tigers H1 - HCAW H3Sportpark De Kroedkotten
    vr 12-apr.19:30Amsterdam Pirates H3 - HCAW H3Sportpark Ookmeer
    vr 19-apr.19:30HCAW H3 - Cromtigers H1Rob Hoffmann Vallei
    zo 05-mei14:00Braves H1 - HCAW H3Sportcomplex De Uiterwaard
    vr 10-mei19:30HCAW H3 - Domstad Dodgers H1Rob Hoffmann Vallei
    vr 17-mei19:30HCAW H3 - Thamen H1Rob Hoffmann Vallei
    zo 26-mei14:00Jeka H1 - HCAW H3Sportcomplex Lage Kant
    do 30-mei19:30HCAW H3 - Boekaniers H1Rob Hoffmann Vallei
    zo 02-jun.14:00Schiedam H1 - HCAW H3Sportcomplex Bijdorp
    zo 16-jun.14:00Alphians H1 - HCAW H3Amerikalaan
    wo 19-jun.19:30HCAW H3 - WSB H1Rob Hoffmann Vallei
    zo 23-jun.14:00WSB H1 - HCAW H3Sportpark De Maten
    vr 28-jun.19:30HCAW H3 - Amsterdam Pirates H3Rob Hoffmann Vallei
    zo 07-jul.14:00Cromtigers H1 - HCAW H3Sportpark de Omzoom
    vr 16-aug.19:30HCAW H3 - Braves H1Rob Hoffmann Vallei
    vr 23-aug.14:00Domstad Dodgers H1 - HCAW H3Sportpark Welgelegen
    vr 30-aug.19:30Thamen H1 - HCAW H3Sportpark Vuurlijn
    vr 06-sep.19:30HCAW H3 - Jeka H1Rob Hoffmann Vallei
    vr 20-sep.19:30Boekaniers H1 - HCAW H3Sportpark Ookmeer
    vr 27-sep.19:30HCAW H3 - Schiedam H1Rob Hoffmann Vallei
    vr 04-okt.19:30HCAW H3 - Alphians H1Rob Hoffmann Vallei
    vr 11-okt.19:30HCAW H3 - Tex Town Tigers H1Rob Hoffmann Vallei
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HCAW H3 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW H320190138
    2WSB H120180234
    3Cromtigers H120160432
    4Thamen H120110922
    5Amsterdam Pirates H320110922
    6Tex Town Tigers H120901118
    7Boekaniers H120811117
    8The Herons H120801216
    9RCH-Pinguins H220511411
    10Kinheim H22040168
    11OVVO H12000200

    Poulestanden HCAW H3 (HSWB2 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Kampioenschap)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW H311002
    2Schiedam H110010
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.