• Honkbal Heren 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdAccommodatieUitslag
    di 08-okt.Thamen H1 - HCAW H3Sportpark Vuurlijn9 - 11
    zo 13-okt.HCAW H3 - Tex Town Tigers H1Rob Hoffmann Vallei7 - 2
  • Poulestanden HCAW H3 (HSTB1 Honkbal Senioren)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HCAW H320180236
    2Domstad Dodgers H118160232
    3WSB H120131627
    4Thamen H118102622
    5Tex Town Tigers H1201001020
    6Cromtigers H119811017
    7Alphians H118701114
    8Jeka H120701314
    9Schiedam H117601112
    10Boekaniers H11940158
    11Amsterdam Pirates H31930166
  • Wedstrijdverslagen

    Reserve Reserves winnen ook van WSB

    Vorige week woensdag speelde de Reserve Reserves de inhaalwedstrijd tegen WSB. Het leek er even op dat er ook deze keer niet gespeeld kon worden, maar de twee zeiltjes lagen op het veld, het kunstgras kan wat hebben, en rond acht uur was het droog genoeg om aan de wedstrijd te beginnen. Beide teams [...]

    Read more

    Reserve Reserves eenvoudig langs JEKA

    Afgelopen weekend begon op vrijdagavond met de veertiende competitiewedstrijd van het seizoen van Heren 3. Vorig weekend werd er weliswaar ook door de Reserve Reserves gespeeld, maar omdat de lichtinstallatie bij Thamen uitviel moeten de laatste drie innings van de die wedstrijd nog ergens in het [...]

    Read more

    Reserve Reserves weer terug op de tweede plek

    Gisteren speelde HCAW Heren 3, de Reserve Reserves, hun tweede wedstrijd na de zomerstop. Op papier had dit een topwedstrijd moeten worden, want afgelopen woensdag wisten de HCAW’ers de koppositie in de Topklasse terug te pakken en Domstad Dodgers was de nummer twee van de competitie. Na de [...]

    Read more

    Reserve Reserves na winst weer aan kop in de Topklasse

    Gisterenavond speelde HCAW Heren 3, beter bekend als de Reserve Reserves, hun eerste wedstrijd na de zomerstop. Omdat de tegenstander Cromtigers niet de beschikking had over een veld mét licht werd deze uitwedstrijd toch in de Rob Hoffman Vallei afgewerkt. Omdat door het noodweer van [...]

    Read more