• Softbal Dames 1

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    zo 26-aug.13:00HCAW DS1 - Olympia Haarlem DS2Rob Hoffmann ValleiBUSSUM
    zo 26-aug.15:10HCAW DS1 - Olympia Haarlem DS2Rob Hoffmann ValleiBUSSUM
    zo 02-sep.11:00BA Wassenaar DS1 - HCAW DS1Sportpark KerkehoutWASSENAAR
    zo 02-sep.13:10BA Wassenaar DS1 - HCAW DS1Sportpark KerkehoutWASSENAAR
    zo 09-sep.13:00HCAW DS1 - Twins DS2Rob Hoffmann ValleiBUSSUM
    zo 09-sep.15:10HCAW DS1 - Twins DS2Rob Hoffmann ValleiBUSSUM
    zo 16-sep.14:30Catch DS1 - HCAW DS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE
    zo 16-sep.16:40Catch DS1 - HCAW DS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE
    zo 30-sep.13:00HCAW DS1 - Gryphons DS1Rob Hoffmann ValleiBUSSUM
    zo 30-sep.15:10HCAW DS1 - Gryphons DS1Rob Hoffmann ValleiBUSSUM
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdAccommodatieAanvangstijdUitslag
    zo 08-apr.VF Pirates DS1 - HCAW DS1Sportpark Ookmeer13:009 - 8
    zo 08-apr.VF Pirates DS1 - HCAW DS1Sportpark Ookmeer15:108 - 6
    zo 22-apr.DSS DS2 - HCAW DS1Sportpark Spaarndam14:003 - 10
    zo 22-apr.DSS DS2 - HCAW DS1Sportpark Spaarndam16:103 - 17
    zo 06-meiHCAW DS1 - Sparks Haarlem DS2Rob Hoffmann Vallei13:0013 - 8
    zo 06-meiHCAW DS1 - Sparks Haarlem DS2Rob Hoffmann Vallei15:1016 - 9
    do 10-meiHilversum Hurricanes DS1 - HCAW DS1Sportpark Loosdrecht13:0010 - 3
    do 10-meiHilversum Hurricanes DS1 - HCAW DS1Sportpark Loosdrecht15:1010 - 3
    zo 13-meiHCAW DS1 - DVH DS1Rob Hoffmann Vallei13:002 - 11
    zo 13-meiHCAW DS1 - DVH DS1Rob Hoffmann Vallei15:107 - 6
    zo 27-meiOlympia Haarlem DS2 - HCAW DS1Nol Houtkamp Sportpark13:008 - 7
    zo 27-meiOlympia Haarlem DS2 - HCAW DS1Nol Houtkamp Sportpark15:103 - 14
    zo 03-jun.HCAW DS1 - Domstad Dodgers DS1Rob Hoffmann Vallei13:008 - 10
    zo 03-jun.HCAW DS1 - Domstad Dodgers DS1Rob Hoffmann Vallei15:109 - 8
    zo 10-jun.HCAW DS1 - Caribe DS1Rob Hoffmann Vallei13:001 - 12
    zo 10-jun.HCAW DS1 - Caribe DS1Rob Hoffmann Vallei15:104 - 4
    zo 24-jun.Sparks Haarlem DS2 - HCAW DS1Noordersportpark12:0014 - 11
    zo 24-jun.Sparks Haarlem DS2 - HCAW DS1Noordersportpark14:1010 - 11
    zo 01-jul.HCAW DS1 - DSS DS2Rob Hoffmann Vallei13:0010 - 4
    zo 01-jul.HCAW DS1 - DSS DS2Rob Hoffmann Vallei15:1015 - 3
    zo 15-jul.Birds DS2 - HCAW DS1Van Tuylpark10:3012 - 6
    zo 15-jul.Birds DS2 - HCAW DS1Van Tuylpark12:4013 - 6
  • Poulestanden HCAW DS1 (SSDWB1 Softbal Senioren Dames Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hilversum Hurricanes DS116141129
    2DVH DS116100620
    3DS21692520
    4Domstad Dodgers DS11681717
    5Caribe DS11673617
    6HCAW DS11671815
    7Olympia Haarlem DS21652912
    8Sparks Haarlem DS21640128
    9DSS DS21630136

    Poulestanden HCAW DS1 (SSDWB2 Softbal Senioren Dames Wedstrijdsport Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Birds DS2880016
    2Olympia Haarlem DS264119
    3Twins DS244008
    4DS1 - Softbal Dames 163127
    5HCAW DS163036
    6BA Wassenaar DS161052
    7Gryphons DS161052
    8Sparks Haarlem DS261052
    9DSS DS240040
  • Wedstrijdverslagen

    International Damessoftbalteam Eva Voortman voor wintertraining naar HCAW

    De Technische Commissie Softbal is zeer content er in geslaagd te zijn om international van het Nederlands Dames Softbalteam en regerend landskampioen met Olympia Haarlem Eva Voortman (24), voor de wintertraining te contracteren als pitchingcoach voor haar jeugd en Dames 1. Met het vastleggen van [...]

    Read more

    Danny Wout hoofdcoach Softbal Dames I

    De Technische Commissie Softbal heeft oud-speler van Heren I en clubman Danny Wout voor komend seizoen aangesteld als hoofdcoach van Dames I, het team dat komend seizoen uitkomt in de Eerste Klasse. Van 1993 tot en met 2001 maakte, de nu vierenveertigjarige, Wout deel uit van het eerste honkbalteam[...]

    Read more