• Verenigingsgegevens

     Statutaire naam:  Honk- en Softbalclub "Allen Weerbaar"

    Operationele naam: HCAW

    Accommodatie: Zanderijweg 4-6, 1403 XV Bussum

    Telefoon: 035 6931430 (clubhuis)

    Website: www.hcaw.nl

    E-mail: info@hcaw.nl

    Banknummer: NL44 RABO 0123 1224 30

    KvK-nummer: 40516492

     

    Voorzitter: Bas Veerman | voorzitter@hcaw.nl | M 06 5580 4765

    Penningmeester: Maarten Koning | penningmeester@hcaw.nl

    Secretaris: Evelyn Hendrikse | secretaris@hcaw.nl | M 06 4056 9975

    Administratie: administratie@hcaw.nl

     

    Voorzitter jeugdbestuur: Harold Lam | jeugdbestuur@hcaw.nl

    Wedstrijdsecretariaat: Chantal van den Broek | wedstrijdsecretariaat@hcaw.nl

    Fanshop: Marielle Dekker | fanshop@hcaw.nl