Datum | Aanvangstijd | Wedstrijd | Accommodatie |
---|---|---|---|
za 25-mei | 14:30 | HCAW H2 - Wassenaar H1 | Rob Hoffmann Vallei |
zo 26-mei | 14:00 | Wassenaar H1 - HCAW H2 | Sportpark Kerkehout |
za 01-jun. | 13:30 | Storks H1 - HCAW H2 | Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin |
zo 02-jun. | 14:30 | HCAW H2 - Storks H1 | Rob Hoffmann Vallei |
za 08-jun. | 14:00 | HCAW H2 - Euro Stars H1 | Rob Hoffmann Vallei |
zo 09-jun. | 14:00 | Euro Stars H1 - HCAW H2 | Sportpark Schenkel |
vr 14-jun. | 19:30 | HCAW H2 - Hoofddorp Pioniers H2 | Rob Hoffmann Vallei |
zo 16-jun. | 13:00 | Hoofddorp Pioniers H2 - HCAW H2 | Sportpark Pioniers |
vr 21-jun. | 19:30 | Neptunus Tridents H2 - HCAW H2 | Neptunus Familiestadion |
zo 23-jun. | 14:30 | HCAW H2 - Neptunus Tridents H2 | Rob Hoffmann Vallei |
za 29-jun. | 14:30 | HCAW H2 - Sparks Haarlem H1 | Rob Hoffmann Vallei |
zo 30-jun. | 14:00 | Sparks Haarlem H1 - HCAW H2 | Noordersportpark |
Datun | Wedstrijd | Accommodatie | Aanvangstijd | Uitslag |
---|---|---|---|---|
16 mrt. | Quick Amersfoort - HCAW H2 | SportPark Dorrestein | 13:00 | 1 - 12 |
17 mrt. | HCAW H2 - HCAW H3 | Rob Hoffmann Vallei | 13:00 | 0 - 0 |
6 apr. | Wassenaar H1 - HCAW H2 | Sportpark Kerkehout | 14:00 | 2 - 12 |
7 apr. | Wassenaar H1 - HCAW H2 | Sportpark Kerkehout | 14:00 | 6 - 21 |
12 apr. | Onze Gezellen H1 - HCAW H2 | Van der Aartsportpark (OG) | 19:30 | 9 - 2 |
14 apr. | HCAW H2 - Onze Gezellen H1 | Rob Hoffmann Vallei | 14:30 | 11 - 5 |
21 apr. | DSS/Kinheim H2 - HCAW H2 | Pim Muliersportpark | 14:00 | 11 - 4 |
23 apr. | HCAW H2 - DSS/Kinheim H2 | Rob Hoffmann Vallei | 19:30 | 0 - 16 |
27 apr. | Jeka H1 - HCAW H2 | Sportcomplex Lage Kant | 13:00 | 6 - 4 |
28 apr. | HCAW H2 - Jeka H1 | Rob Hoffmann Vallei | 14:30 | 10 - 22 |
7 mei | HCAW H2 - Brabant Twins H2 | Rob Hoffmann Vallei | 19:30 | 10 - 0 |
10 mei | Amsterdam Pirates H2 - HCAW H2 | Loek Loevendie Ballpark | 19:30 | 9 - 0 |
12 mei | HCAW H2 - Amsterdam Pirates H2 | Rob Hoffmann Vallei | 14:30 | 4 - 11 |
14 mei | Brabant Twins H2 - HCAW H2 | Sportpark De Slotbosse Toren | 19:30 | 2 - 15 |
Positie | Team | GS | GW | GL | VL | PT |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeka H1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 |
2 | Amsterdam Pirates H2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 14 |
3 | DSS/Kinheim H2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 |
4 | Neptunus Tridents H2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 |
5 | Euro Stars H1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 12 |
6 | Storks H1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 12 |
7 | Sparks Haarlem H1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 10 |
8 | Onze Gezellen H1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 |
9 | Hoofddorp Pioniers H2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 8 |
10 | HCAW H2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 6 |
11 | Brabant Twins H2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 6 |
12 | Wassenaar H1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Naam |
---|
Baltus, Rene |
Drost, Feiko |
Mooijman, Frank |
Naam |
---|
Atmopawiro, Zico |
Bosch, Niels van den |
Hoevenberg, Jeffrey |
Hollander, Ruben |
Oudshoorn, Rafaël |
Pronk, Dave |
Schnabel, Bart |
Uyl, Ben den |
Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.